جک(کمک ) هیدرولیک فرمان

کمک(جک) هیدرولیک فرمان از ارتعاشات تایر به فرمان ممانعت نموده و کنترل فرمان توسط راننده را با نیروي ناچیز امکان پذیر می نماید لذا  پارامترهاي ابعادي و کنترلی آن از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. این نوع کمک هیدرولیک بر روي جعبه فرمانهاي جک از بیرون نصب می گردد و بر روي اکثر تولیدات ایران خودرو نظیر پژو ،سمند،پرشیا و دنا در خودروهاي سواري قابل نصب می باشد.

وجود مشکلات عدیده در مکانیزم فرمان هیدرولیک خودروهاي سواري نظیر نشتی بیرونی و داخلی، افت فشارعملکردي، پایین بودن طول عمر مجموعه در جعبه فرمان ، ما را بر آن داشت تا در فرایند خودکفایی و داخل سازي مجموعه فوق گام اساسی برداریم.

 شرکت سیال نیرو صنعت براي اولین بار به عنوان مجموعه اي خلاق و نوآور در مجموعه هاي هیدرولیک اقدام به خودکفایی و داخل سازي
مجموعه هاي فوق با ارتقاء سطح کیفی محصول و رفع مشکلات موجود در صنایع خودروسازي و مصرف کنندگان نموده است و با استفاده ازالمانهاي کیفی بالا در مواد سازه و سیلهاي آب بند موجبات افزایش ارتقاء کیفی و سطح رضایتمندي مشتریان را فراهم آورده است به گونه ای که محصول مذکور سبب افزایش طول عمر مجموعه کمک ،ارتقاءشرایط آب بندي دینامیک و استاتیک و بالارفتن سطح کیفی مجموعه کمک هیدرولیک فرمان و جعبه فرمان خودرو می گردد. طرح جاري ارتقا یافته طرح مشابه خارجی است که به لحاظ طول عمر و پیشگیري از بروز نشتی روغن و راندمان و عملکرد بسیار مناسب داراي مزیت هاي ویژه و غیر قابل رقابت از طرف محصولات خارجی می باشد

ویژگی های جک (کمک) هیدرولیک فرمان سیال

  دارای گواهی ثبت اختراع به شماره      98001   از سازمان ثبت اسناد کشور

  دارای تاییدیه OEM از شرکت ایران خودرو          (شرکتی)

 دارای استاندارد جهانی تولید IATF در حوزه خودرو سازی

 تنها دارنده آزمایشگاه مرجع کمک هیدرولیک فرمان در ایران ( مورد تایید ایران خودرو و ایتراک)

   جک هیدرولیک سیال، هیچ محصول مشابهی ندارد.

 لطفا در هنگام خرید به آرم و طرح بسته بندی سیال توجه فرمایید