تاریخچه شرکت

شرکت سیال نیرو صنعت (SNS) در سال 1379 با هدف تولید پمپ و ادوات هیدرولیک تاسیس گردید.

این شرکت ،دارای محبوبیت خاصی بین مشتریان به لحاظ کیفیت و قیمت محصولات می باشد.شرکت سیال نیرو صنعت درسال 1382 با بهره مندی از خط تولید خریداری شده از شرکت انتگرال آلمان موفق به خودکفایی پمپ هیدرولیک پره ای طرح ویکرز گردید.

تولید مجموعه های شیر و جک هیدرولیک تراکتور و انواع قطعات هیدرولیک صنعتی از موفقیت های محقق شده در این شرکت می باشد.راه اندازی خط تولید مجموعه کمک هیدرولیک فرمان خودروهای پژو 405 ،پژو پارس و سمند برای اولین در ایران در کنار ساخت دستگاههای مخصوص جهت تست و کنترل این مجموعه به منظور دستیابی به کیفیت بالای محصولات ،از سایر موفقیت های محقق شده ی این شرکت در سال 1393 می باشد.

لازم به ذکر است که از جمله پروژه های در دست اجرا ،ساخت مجموعه پمپ هیدرولیک فرمان ،شیر مقسم فرمان و مونتاژ مجموعه کامل مکانیزم فرمان خودروهای پژو 405،پژو پارس،پژو 206 و سمند می باشد.

این شرکت در سال 1384 واحد تولیدی قطعات پلیمری شامل واحد قالبسازی،تزریق پلاستیک و مونتاژ مجموعه های پلاستیک مصرفی در صنایع خودروسازی را راه اندازی نموده است و موفق به تولید انواع کنیستر خودروهای سواری ،صافی بنزین و سرشلنگی مصرفی در سیستم های سوخت رسانی گردیده است.